Ubytování v Krkonoších

I na pořádné návaly návštěvníků jsou Krkonoše připravené. Variant, kde složit hlavu, je opravdu hodně.

 

Hotel v Krkonoších

Hotel je ideální místo pro rodinnou dovolenou, kde se nechcete o nic starat. Hotely nabízejí ubytování ve 2 až x-lůžkových pokojích či apartmánech, stravování si můžete zvolit dle vašeho rekreačního plánu, plnou penzi, polo penzi či pouze snídaně. Hotel je i ideální místo pro další kulturní či sportovní vyžití. Součástí komplexu bývají bazény, wellness, posilovny a večery můžete trávit v místních barech nebo účastnit se tématických večerů. Bohatý program bývá připraven i pro děti.

 

Penzion v Krkonoších

Penzion je zajisté osobnější forma ubytování v Krkonoších. Pokoje bývají zařízené dle místního stylu, součástí je i kuchyně. Pokud má pension svou vlastní restauraci, bývá možné domluvit se na stravování, nebo si můžete vařit sami. Samozřejmě všechny penziony nabízejí místnost pro kola nebo lyže, lépe vybavené penziony disponují i vlastní posilovnou či saunou.

 

Ubytování v soukromí Krkonoše

Mnozí soukromníci žijící v oblasti nabízejí na úplatu bydlení ve vlastních chatách či chalupách. Toto bydlení je zejména vhodné pro skupiny lidí. Pro někoho může být problémem fakt, že si musí sám uvařit. Pro rodinu je zase výhodné ubytovat se v soukromém apartmánu v některém z nových apartmánových domech, které jsou též ve vlastnictví místních obyvatel.

 

Autocampy Krkonoše

Toto ubytování je poskytováno jen v letní sezóně a je zdaleka nejméně finančně náročné.